Bannery podle Vašich představ

Jsme společnost, která se zabývá výrobou reklamních plachet(banner) a velkopološného tisku online. Své podklady jednoduše nahrajete na web a my Vám vytiskneme, to co chcete. Ať už jde pouze o čistý banner nebo banner s potiskem, fotkou. Vyrobíme "prostě to, na co si vzpomenete" a navíc bez toho, aby jste opustili pohodlí domova či kanceláře.

btn

novinky

15.01.2011

Zdravíme v novém roce 2011. Komu jsme nepopřáli tak napravujeme alespoň takto dodatečně " Vše nejlepší v novém roce 2011, hodně zdraví, štěstí a osobních úspěchů přeje team firmyKONKYS zdraví všechny nově příchozí návštěvníky. Nově umisťujeme naší prezentaci na FORPSI.com

16.10.2010

Jedná se o umístění webu na nejrychlejší a nejspolehlivější servery přímo na páteřní síti. Více zde. Váš admin

23.09.2010

nabízíme tekutou laminaci SEAL AquaSeal 3300. Vše v max. šíři tisku 3,2 m.

23.09.2010

JETI 3.3 vs HP Scitex LX800

23.09.2010

autoplachty vs. reklamní bannery

technologie

Společnost KON-KYS s.r.o. provozující portál ebanner.cz, se od počátku zabývá výrobou autoplachet a jejich potisku.

...psal se rok 1990 kdy se dohodli dva kolegové a založili tehdy sdružení vlastníků a později firmu s ručením omezeným a také respektive možná proto, že jsme se jako jedna z mála firem specializovala jednoznačně na tyto produkty a jejich kvalitu, tak se právem můžeme považovat za leadry v tomto odvětví. Spolu také zakázkovou konfekcí, velko i malo sériovou výrobou krycích a stínících plachet, reklamních bannerů a mnoha dalších výrobků z měkčeného pvc. Tento materiál pro svoji poddajnost je velice vhodný pro jakoukoli aplikaci. Pro spojení pvc jsme od prvopočátku používali šicí stroje, s novým materiálem "nastal převrat" začaly se používat horkovzdušné svářečky následně jejich automaty, postupně jsme se vybavovali vysokofrekvenčními automaty a pro bezproblémové a rychlé provádění zakázek zakoupili CNC ořezový plotr. Postupně další jedno i víceúčelové šicí a svářecí automaty a spousty dalších automatických pomocníků. To všechno mělo jeden společný jmenovatel=SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK pro rychlé a levné hotové produkty pro všechny spokojené zákazníky u nás i v zahraničí.